«1...137138139140141...217»

Felhasználó
9 éve
xdd Amugy ugy nem vette eszre h egy Kosztolanyi novellat olvasott nekunk es lehet azer Dx

Felhasználó
9 éve
Én is ezt tenném. Csak az ofőnk egy vörös picsa. Múltkor is véletlen összefutott az anyámmal, amikor a város másik felében lakik.

Ő az ofőd? :

v_r_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
Bárcsakk, de nem. Ne akard látni mert... ne is beszéljünk róla. :D

Felhasználó
9 éve
Hmm, így jártatok.:P

Felhasználó
9 éve
A mi ofőnk 48 eves ._.

Felhasználó
9 éve
A Dokinőről még annyit , ideális párosítás volt. 3X-es csaj 2M-es hófehér BMW-vel! <3
Tényleg ezt miért nem kérdeztétek meg mire gondoltam?
Mert a 3X-es csajra sejtem megvan Nektek mit takar, de a 2M-es BMW mi lehet? :)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
A mi ofőnk 48 eves ._.
Örüljél, hogy ilyen "fiatal".

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.


Felhasználó
9 éve
Nekem 40 éves volt.:P Gimnáziumban meg 46, akkor én örülhetek még ennél is jobban?:D

Felhasználó
9 éve
Olyan tanár kéne mindenhova mint a mi töritanárunk. Szőke 23 éves 59kg körül, általában tangát visel (nyéha francia). Egyetlen hátrány. Mindig hátul áll a múltkori lebukásom miatt. Ugyanis véletlenül hátra mondtam, hogy tanga van rajta. :( Nem csak, hogy rosszul jött ki hanem még kínos is.
Am meg Csókolom kezeit Zsani! :* ;)

Felhasználó
9 éve
Na arról ne álmodozz, hogy ilyen fiatal tanárok legyenek mindenhol... Gimnáziumban az én tapasztalataim szerint még idősebbek lesznek, persze attól még reménykedhetsz benne, hogy az ellenkezője lesz majd.
És wow, nagyon lényeges információ az, hogy mit visel, meg hogy hány kg... Hűha.:D Nem hiszem, hogy az véletlen lett volna.:P
«1...137138139140141...217»